למטה תמצאו כמה המלצות מלקוחות מרוצים שחזרו מטיולים באירגוני/הדרכתי. רוב התודות נכתבו ע״י תיירים, ולכן רובן באנגלית, וחלקן בגרמנית או בדנית. למטה תמצאו חלק ממה שקיבלתי בעברית:
לריסה, TEDx Holy Land:
 

הטיולים היו הצלחה מסחררת .
כולם נהנו .
בנייה היה מקסים .
יש לנו ארץ מעניינת :)
אני אומנם לא נכחתי בטיולים אך יצא לי לפגוש את בנייה לכמה שניות ולקבל ממנו חיבוק .
כולם חזרו מרוצים מאוד .

תודה רבה לכם ,
סליחה שלא שלחתי פידבק לפני, עדיין מתאוששת מהשבוע המטורף שהיה .

המשך עבודה מהנה ופורה ,
מקווה שעוד נעבוד ביחד ,
לריסה 

רשמים מטיול בן יומיים לירושלים אותו ארגנתי והדרכתי עבור עמותת ״כן״ לאנשים בעלי מוגבלויות, בה אני תומך:

רשמה אתי חודרה, 04.01.2010

 

"ירושלים של זהב" "יומיים מרתקים ומלאי חוויות בלתי נשכחים" "הנאה מכל רגע " "זה משהו שלא אשכח כל חיי", "אני פעם ראשונה כאן", "מתי הטיול הבא" ? אלה היו חלק מהתגובות בקרב קבוצת נכי עמותת "כן אנחנו יכולים" שנהנו מטיול של יומיים בירושלים. בטיול לקחו חלק נכים פיזית עם מגבלות תנועה בעלי נכויות התפתחותיות לקויי ראיה, שמיעה ולמידה מאזור בת- ים, חולון, פתח תקווה וראש העין.

יצאנו לדרך באוטובוס תיירותי נהוג בידי הנהג האגדי יענקל'ה פיילברג ועם המדריך המדהים בניה בלום כשכולם מלאי התרגשות עם הסיסמא שליוותה אותנו כל הדרך "אנחנו כן יכולים". בדרך הפתיע בניה המדריך את חניכי העמותה  וחילק כובעים מתנת "אהלן אולימפוס"... 

...לאחר מנוחה וארוחת ערב חגיגית עשינו משהו לא שיגרתי: סיור לילי בירושלים! בלילה יש בעיר הקדושה אווירה מיוחדת ובנייני הציבור וחומות העיר המוארים ב"אור יקרות". נסענו לקריית הממשלה ראינו את הכנסת (מוארת באור כחול לבן)!. בית המשפט העליון בנק ישראל ושאר בנייני השלטון והשררה.

ומשם נסענו דרך שכונת רחביה. בית הנשיא תיאטרון ירושלים בית ראש הממשלה למלון המלך דוד ולבנין ימק"א שקושט באורות צבעוניים לרגל חג המולד. הקפנו את חומות העיר העתיקה המוארות בדרכנו להר הזיתים. שם ירדנו לתצפית על ירושלים המוארת והכול היה מלווה בהדרכתו של בניה ובשפע הידע שהעביר לנו הכרנו את ירושלים על כל שכבות ההיסטוריה  הדתות העמים והסיפורים מרגש היה לראות את החיוך והאור בעיניהם של החניכים... 

מנכ"ל העמותה מוטי ציליבון סיכם את הטיול בנאום נרגש: "הטיול הזה מיישם את חזון העמותה "כן אנחנו יכולים"  אני מודע שלחלק מהחניכים מהווה טיול זה חוויה ראשונה בירושלים ,חוויתם חוויות גדולות ותודתנו נתונה לכפיר שוורץ ובניה בלום  בעלי "אהלן אולימפוס" על היוזמה והתרומה המבורכת שלהם על הארגון המופתי הליווי המסור והנאמן של בניה.  הייתה לי הזכות להוביל קבוצה כל כך טובה ומגובשת לאורך כל המסע שוב הוכחתם עד כמה אתם יכולים. אני גאה בכם ומאמין בכם האושר שלי לראות אתכם עוזרים אחד לשני  ומיישמים את שם העמותה".

רותי: "מוטי ובניה בעזרתכם הכרנו מקומות שלא היינו מצליחים להגיע בכוחות עצמנו שאבנו כוח להתמודד עם קשיים ולהאמין בכוחנו לעמוד על הרגליים ולתפקד כאדם...".

שרה: "אני חשה חובה עמוקה למוטי להודות על הטיול הנפלא שארגנת לנו על הדאגה והתמיכה, ולבניה על ההדרכה למדנו המון ,תודה על היחס החם, טיול מלא חוויות שלא היה בו רגע לנוח".

שמעון: "תודה למוטי על הארגון המוצלח ההתחשבות בכל אחד ואחד ולבניה על הטיולים המסקרנים ומלאי חוויות על ההדרכה וההסברים היה הרבה גיוון ועניין".

אשר: "אני מבקש לומר כמה מילים: אני התאהבתי בקבוצה. בנוסף אני רוצה להודות למוטי לבניה ויעקב. אני יודע שלא פשוט לעבוד עם ציבור נכים מורכב בטיולים. מוטי, הלב הרחב שלך מעל ומעבר! אני מקווה שתגדלו דור נוסף שיאמץ את מה שאתם מעניקים לציבור שלנו, ושוב תודה".

לאחר הטקס נפרדנו מצוות קומודור חצינו את ירושלים  ונסענו דרך הכפר הציורי עין כרם בדרך יפהפייה ולא ידועה  שהובילה אותנו דרך האזור הפראי של הרי יהודה לאנדרטת מגילת האש. זו אנדרטה שנוצרה על ידי האומן הנודע יעקב רפפורט שמתאר בצורה ריאלית ומרגשת את מעבר העם היהודי משואה לתקומה. בסוף ההסבר הקריא לנו בניה המדריך את "חזון העצמות היבשות" מספר יחזקאל. משם המשכנו חזרה הביתה כשבפיהם של החניכים היו רק מילות תודה על הטיול הנפלא, הארגון העידוד וההערכה, על תשומת הלב שהוענקה להם. הטיול לירושלים התרכז בעיקר בהנאתם של החניכים המקסימים... 

 

 

...רוצים לדעת עוד? הקליקו כאן

היי בניה!

תודה ענקית לך על הסיור המעניין, על זה שסיפרת, והצחקת, וזרמת, וצילמת, והצטלמת. היה ממש כייף, וכולם מאוד נהנו...
מוסרים לך המון תודות. בקרוב תקבל תמונות שלנו עם המטריה וגם בלי  :-)

המשך יום נעים ושבוע טוב!

אלה - חוג צילום, אחרי טיול עם בניה במערות בית גוברין.

שבוע טוב...בניה!!!!!!!!!!!
אין עליך בעולם!!!! תודה ענקית!!! היה מושלם!!! תענוג!! תודה רבה רבה על ההשקעה! על האווירה הנהדרת!!! על הדמויות הנהדרות שלך!!! אין סוף למחמאות שאתה מקבל ממשתתפי הסיור!!! תמונות בהמשך!!! ושוב תודה רבהההההה!!!


שבוע מבורך לך!
אלה - חוג צילום, אחרי סיור צילום ואגדות ברמלה, 22.7.2016.

 
   Herzl Blvd. 131/5, Jerusalem 9622815, Israel     E-Mail: benayahb@gmail.com    

Fax: +972-2-6223833             Mobile: +972-50-2330149          Skype: Benayah
Facebook
Google+
Twitter
Youtube
Linkedin